ALL RIGHTS RESERVED

poniedziałek, 6 sierpnia 2012

"Dzieci Polskie"

Moją koleżankę spotkał niesprawiedliwy wyrok Brukselskiego Sądu, można o tym poczytać tutaj i na jej profilu na Facebooku. Dlatego założyła bloga Dzieci Polskie
. "Celem tego bloga jest  pomoc , wsparcie i pozyskanie jak największej grupy matek Polek , będących ofiarami Ustawy Konwencji Haskiej , na podstawie której w brutalny sposób tracimy nasze polskie dzieci a Sądy Polskie wydają obywateli polskich innemu Państwu. Często  same jesteśmy skazywane na przymusową banicję. Pragnę zebrać jak największą grupę matek, które zechcialyby opisać swoje historie związane z pseudo uprowadzeniem dziecka, co jest tak naprawdę powrotem do własnego kraju -  do Polski a czego nam i naszym dzieciom się zabrania , skazując nas jednocześnie na tułaczkę. Zebranie histori pokrytych dowodami oraz badaniami da nam możliwość wystosowania petycji do Instytucji Rządowych. Zachęcam zatem do umieszczania na ten temat wszelkich opini psychologów, biegłych , adwokatów i kuratorów Oświaty Sądowej o wypowiedzenie się w tym kontrowersyjnym temacie .Szczególnie ważny jest tutaj głos matek pokrzywdzonych .... Cdn"
Bardzo was proszę o udostępnianie tej informacji i nagłaśnianie sprawy. Jeśli możecie pomóc w jakikolwiek sposób pomóżcie! Wiem, że zawsze można na Was liczyć. Pozdrawiam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...