ALL RIGHTS RESERVED

poniedziałek, 11 kwietnia 2011

Letnie kolczyki i Irlandia Północna/ Summerly earrings & Northern Ireland

 Ostatnio nie robię za dużo. Mam jakoś ogólnie dość biżuterii i w ramach odpoczynku próbuję nowe techniki albo szydełkuję jakieś nowe motywy, z których nic potem nie powstaje albo muszę spruć... Wymyśliłam sobie takie oto kolczyki żeby wykorzystać te łezki z recyklingu. Te kremowe nawet lubię nosić bo są takie letnie :)
 U nas już piękna wiosna dlatego staramy się wykorzystywać każdy weekend na zwiedzanie Irlandii. Głownie są to miejsca rodzinne, ze względu na dziecko. Szczerze mówiąc nie przepadam za takimi miejscami ale czego się nie robi dla swojej pociechy. Wczoraj byliśmy jednak w Irlandii Północnej. Cztery godziny jazdy samochodem w jedną stronę ale warto było... Mój aparat nie nadaje się  do fotografowania krajobrazów (albo ja nie potrafię go dobrze ustawić), nie był w stanie oddać całkowicie piękna tych miejsc... Noszę się z zamiarem kupienia jakiegoś lepszego sprzętu.... Tymczasem podziwiajcie :)


6 komentarzy:

 1. zazdroszczę.. strrrrasznie chcę pojechać kiedyś do Irlandii Północnej i zobaczyć Groblę Olbrzyma... eh.. klify cudne..

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolczyki fajne, widoki - ehhhh!! Też zazdraszczam... Co prawda dwa razy miałam okazję odwiedzić Groblę, ale chciałabym tam kiedyś jeszcze wrócić - za każdym razem odczucia były niesamowite. Tęsknię za Irlandią i wiem, Galu, że Ty trochę inaczej na to patrzysz :) buziaki

  OdpowiedzUsuń
 3. Poohatku jak jestem w Polsce to też tęsknię za Irlandią a jak jestem tu to chcę do Polski:) jak to mówią wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma:) Monia w dobie tanich lotów nic tylko brać urlop i lecieć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne krajobrazy...
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. krajobrazy cudne i zdjęcia nie najgorsze,ale tekstu na tym tle nie da sie czytać

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak miło u Ciebie, robisz cudne rzeczy.
  Będę tu wracać.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...